Kocasını sevgilisine bıçaklattı; cesedini yaktı, 13 yıl maaşını yedi

0
388

Adana’da İbrahim Vural isimli vatandaş, bundan tam 13 yıl önce karısı ve onun sevgilisi tarafından bıçaklanarak öldürüldü. Kan donduran olayda cesedi yakan sevgililer, Vural’ın emekli maaşını da 13 yıl boyunca çekip yedi.

Adana’da cinayet dedektifleri, 13 yıl önce çöplükte yakılmış halde bulunan cesedin, karısı ve sevgilisi tarafından 8 yerinden bıçaklanarak öldürüldükten sonra yakılan İbrahim Vural’a ait olduğunu ortaya çıkardı. Cinayet zanlısı sevgililer yakalanırken, kadının, maktul eşinin emekli maaşını da 13 yıl boyunca çekip sevgilisi ile yediği ileri sürüldü.

Edinilen bilgiye göre olay, 5 Ekim 2006’da Seyhan ilçesi Hadırlı Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, Fitnat Vural’ın kız kardeşi, ablasını bir gece kulübünde Serdar T.ile tanıştırdı. İbrahim Vural’ın şehir dışında çalıştığını fırsat bilen Fitnat Vural ve Serdar T. sevgili oldu. Bir süre sonra şehir dışından eve gelen İbrahim Vural, eşinin gece dışarı çıkmasından şüphelenerek takibe başladı. İbrahim Vural, Fitnat Vural ve Serdar T.’yı yakalayınca tartışma çıktı. Yeşilyurt Mahallesindeki evine gelen İbrahim Vural, eşini döverek, ‘Beni bu adamla mı aldatıyorsun, ikiniz de leş gibi kokuyorsunuz” dedi.

“8 YERİNDEN BIÇAKLADILAR VE YAKTILAR”

Bunun üzerine Fitnat Vural, Serdar T.’yi arayıp, ‘ Gel beni al, bu adam artık bizim rahat buluşmamıza, dolaşmamıza izin vermez. Sen bunu öldür” dedi. Daha sonra bir otelde buluşan Fitnat Vural ve Serdar T. İbrahim Vural’ı öldürmek için plan yaptı. Eve giden Serdar T. İbrahim Vural ile tartışmaya başladı. Tartışma kavgaya dönüşünce onu 8 yerinden bıçakladı. Kanlar içinde kalan adam öldü. Vural’ın cesedini önce poşetlere ardından çarşafa saran zanlılar daha sonra cesedi otomobilin arka koltuğuna koydu.

Haberler.com.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.